Vítáme Vás na webových stránkách naší mateřské školy.

.

Naše vize:

....naším přáním je, aby od nás

odcházely děti připravené

zvládat situace, které přináší

každodenní život....

PROVOZNÍ DOBA NAŠÍ MŠ: 6.00 - 16.30 HOD.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

Všem dětem i rodičům přejeme veselé Velikonoce.

Den otevřených dveří.                                                          Srdečně Vás zveme do naší mateřské školy dne 9.4.2024 od 14.30 do 16.00 hodin.            Přijďte si prohlédnout naší školu, rádi Vám také odpovíme na otázky týkající se                zápisu a  vzdělávání v naší MŠ. Těšíme se na Vás.

Uzavření naší MŠ v době letních prázdnin.

MŠ UZAVŘENA :  1.7. - 19.7. a 12.8. - 20.8.2024

Připravujeme pro naše děti.

Naše třídy

I. třída BROUČCI
DĚTI VE VĚKU  3 - 4 LET

Daniela Baštincová

Bc. Kateřina Strušková

II. třída SLUNÍČKA
DĚTI VE VĚKU  4 - 6 LET

Jitka Gottfriedová

Lucie Vrbová

Jitka Andrýsková

III. třída MOTÝLCI
DĚTI VE VĚKU  5 - 7 LET

Mgr. Eliška  Gogelová

Bc. Klára Zlobická

Etela Podešvová-asistent pedagoga

V mateřské škole pracuje také pět provozních zaměstnanců a jeden školní asistent.

Kdo jsme a jak to u nás vypadá

Naše mateřská škola se nachází ve Zlíně, na sídlišti Jižní Svahy, v blízkosti 17 ZŠ.  Do provozu byla uvedena v roce 1988. Zřizovatelem mateřské školy je statutární město Zlín.                                                                                                                              Budova je jednopatrová, panelového typu s rovnou střechou. V roce 2017 dostala budova školy nový kabát v podobě zateplené fasády. Rovněž byla rekonstruována střecha. Na jaře roku 2018 proběhla celková revitalizace školní zahrady. V letech 2019 a 2020 jsme třídy vybavili novým nábytkem. Od léta 2020 dětem ke hraní slouží zrekonstruovaná venkovní terasa s gumovou bezpečnostní podlahou.            V roce 2021 byla položena nová zámková dlažba kolem budovy. O letních prázdninách 2022 prošla rekonstrukcí třída Motýlků. Zároveň byl vybudován přírodní chodník před budovou školy.  V roce 2023 prošla rekonstrukcí třída Sluníček a šatny pedagogů.                                                                                              Mateřská škola má tři třídy, věkově rozdělené od tří do sedmi let.                                Třídy jsou naplňovány do počtu 28 dětí a všechny jsou zaměřeny na všestranný rozvoj osobnosti dítěte. Prostředí MŠ je prostorné a vzdušné.                                          V přízemí budovy se nachází třída "SLUNÍČEK", ředitelna a kuchyně. V prvním patře jsou třídy BROUČKŮ a MOTÝLKŮ. Každá třída má svoji hernu, sociální zařízení, šatnu a přípravnou kuchyňku.                                                                                    Budova školy je postavena uprostřed školní zahrady, která je oplocená a osázená zelení. Je vybavena pro zájmové a pohybové aktivity dětí. Například: tři pískoviště, skluzavka, různé hrací prvky a sprchy.                                                                                      V září 2020 byla naše MŠ přejmenována na MŠ SNP.                                                          Vnitřní i venkovní prostory MŠ splňují bezpečnostní i hygienické normy.