Vítáme Vás na webových stránkách naší mateřské školy.

.

Naše vize:

....naším přáním je, aby od nás

odcházely děti připravené

zvládat situace, které přináší

každodenní život....

PROVOZNÍ DOBA NAŠÍ MŠ: 6.00 - 16.30 HOD.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

Uzavření naší MŠ v době letních prázdnin.

MŠ UZAVŘENA :  1.7. - 19.7. a 12.8. - 20.8.2024

Připravujeme pro naše děti.

Naše třídy

I. třída BROUČCI
DĚTI VE VĚKU  3 - 4 LET

Daniela Baštincová

Bc. Kateřina Strušková

II. třída SLUNÍČKA
DĚTI VE VĚKU  4 - 6 LET

Jitka Gottfriedová

Lucie Vrbová

Jitka Andrýsková

III. třída MOTÝLCI
DĚTI VE VĚKU  5 - 7 LET

Mgr. Eliška  Gogelová

Bc. Klára Zlobická

Etela Podešvová-asistent pedagoga

V mateřské škole pracuje také pět provozních zaměstnanců a jeden školní asistent.

Kdo jsme a jak to u nás vypadá

Naše mateřská škola se nachází ve Zlíně, na sídlišti Jižní Svahy, v blízkosti 17 ZŠ.  Do provozu byla uvedena v roce 1988. Zřizovatelem mateřské školy je statutární město Zlín.                                                                                                                              Budova je jednopatrová, panelového typu s rovnou střechou. V roce 2017 dostala budova školy nový kabát v podobě zateplené fasády. Rovněž byla rekonstruována střecha. Na jaře roku 2018 proběhla celková revitalizace školní zahrady. V letech 2019 a 2020 jsme třídy vybavili novým nábytkem. Od léta 2020 dětem ke hraní slouží zrekonstruovaná venkovní terasa s gumovou bezpečnostní podlahou.            V roce 2021 byla položena nová zámková dlažba kolem budovy. O letních prázdninách 2022 prošla rekonstrukcí třída Motýlků. Zároveň byl vybudován přírodní chodník před budovou školy.  V roce 2023 prošla rekonstrukcí třída Sluníček a šatny pedagogů.                                                                                              Mateřská škola má tři třídy, věkově rozdělené od tří do sedmi let.                                Třídy jsou naplňovány do počtu 28 dětí a všechny jsou zaměřeny na všestranný rozvoj osobnosti dítěte. Prostředí MŠ je prostorné a vzdušné.                                          V přízemí budovy se nachází třída "SLUNÍČEK", ředitelna a kuchyně. V prvním patře jsou třídy BROUČKŮ a MOTÝLKŮ. Každá třída má svoji hernu, sociální zařízení, šatnu a přípravnou kuchyňku.                                                                                    Budova školy je postavena uprostřed školní zahrady, která je oplocená a osázená zelení. Je vybavena pro zájmové a pohybové aktivity dětí. Například: tři pískoviště, skluzavka, různé hrací prvky a sprchy.                                                                                      V září 2020 byla naše MŠ přejmenována na MŠ SNP.                                                          Vnitřní i venkovní prostory MŠ splňují bezpečnostní i hygienické normy.